AzureFilm - PLA - Neon Narancssárga - 1, 75 mm 1 kg
0 / 5
0 / 5
Az AzureFilm PLA filament egy kiváló minőségű, könnyen használható 3D nyomtatási alapanyag, amely számos projekthez alkalmas, főleg dekorációs elemek készítéséhez. Kezdők számára is tökéletes választás. AzureFilm PLA A szlovéniai AzureFilm gyártó PLA filamentje a könnyű használat és a teljesítmény kiváló egyensúlyát kínálja mind a kezdők, mind a tapasztalt felhasználók számára. Szagtalan és könnyen nyomtatható, minimális vetemedéssel vagy zsugorodással. Közepes rugalmassággal és tartóssággal rendelkezik, és inkább dekorációs tárgyakhoz vagy prototípusokhoz, mint mechanikus alkatrészekhez alkalmas, mivel nem víz- vagy vegyszerálló, és csak 60°C-ig bírja a hőmérsékletet. Hivatalos angol nyelvű műszaki adatlap itt olvasható. Hivatalos angol nyelvű anyagbiztonsági adatlap itt olvasható.
| Termék ID: | #6795101 |
| Anyag: | PLA |
| Asztal hőmérséklet: | 50-60 °C |
| Átmérő: | 1.75 |
| Nyomtatási hőmérséklet: | 200-230 °C |
| Sűrűség: | 1.24 g/cm3 |
| Szín: | Narancssárga |
| Tömeg: | 1000 g |