BambuLab - Bambu Lab - PLA Basic CMYK Lithophane filament válogatás LED táblával - Tekercs - 1, 75 mm - 4x1 kg
0 / 5
0 / 5
A Bambu PLA Basic rendkívül felhasználóbarát, így ideális választás kezdők vagy a 3D nyomtatásban járatlanok számára. Mi több, a PLA Basic lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy folyamatosan kiváló minőségű nyomatokat készítsenek, anélkül, hogy széleskörű beállításokra vagy fejlett nyomtatási beállításokra lenne szükségük. A CMYK litofániák nyomtatására ideális választás. Kiemelt jellemzők:
CMYK litofánia nyomtatására ideális
Könnyen nyomtatható és kezdőbarát
Sima felületkezelés
Biológiailag lebomló
Átmérő 1.75mm +/- 0.03mm
Bambu Lab PLA Basic CMYK litofániákhoz- Tekercs A PLA Basic CMYK litofán (Litophane) filamentekkel színes litofániák készíthetőek. Töltse fel kedvenc JPG képét a Lithophane Makerbe, és konfigurálja a leírás szerint. Generálja le az STL fájlt és töltse le. Állítsa be a fájlt a Bambu Studióban és szeletelje le. Töltse be az AMS-be a filamenteket, kérjük figyeljen a megfelelő szín sorrendre, és nyomtassa ki. Minden nyomtatási paraméter RFID-be van ágyazva, amely az AMS (Automatic Material System) Bambu Lab rendszerén keresztül olvasható. A CMYK litofánia nyomtatásához az ideális fúvóka méret0,2 mm, azonban 0,4 mm-es fúvókával is szép eredmény érhető el. A csomag tartalma: - PLA Basic Cyan - PLA Bsic Magenta - PLA Basic Sárga - PLA Basic Fehér (Jade White) - LED háttérvilágítás A képeket, a kereteket és a nyomtatási beállításokat a következő segédanyag segítségével tudja elkészíteni: CMYK Litofánia nyomtatási útmutató Hivatalos angol nyelvű RoHS adatlap itt olvasható. Hivatalos angol nyelvű műszaki adatlap itt olvasható. Hivatalos angol nyelvű anyagbiztonsági adatlap itt olvasható.
| Termék ID: | #6794234 |
| Anyag: | PLA |
| Asztal hőmérséklet: | 35-45 °C |
| Átmérő: | 1.75 |
| Nyomtatási hőmérséklet: | 190-230 °C |
| Sűrűség: | 1.24 g/cm3 |
| Szín: | Cián, Magenta, Sárga, Fehér |
| Tömeg: | 4000 g |