BambuLab - Bambu Lab - PLA Matte - (Ivory White) Fehér - Tekercs - 1, 75 mm - 1 kg
0 / 5
0 / 5
A Bambu Lab PLA Matte a PLA basichez hasonlóan rendkívül felhasználóbarát, így ideális választás a kezdők számára. A matt felületi textúrának köszönhetően a filamenttel nyomtatott nyomatok szép megjelenésűek, tökéletesek beltéri modellek nyomtatásához. Kiemelt jellemzők:
Könnyen nyomtatható és kezdőbarát
Matt felszínű textúra
Biológiailag lebomló
Átmérő 1.75mm +/- 0.03mm
Bambu Lab PLA Matte - Tekercs A Bambu Lab PLA Matte a PLA basichez hasonlóan rendkívül felhasználóbarát, így ideális választás a kezdők számára. A matt felületi textúrának köszönhetően a filamenttel nyomtatott nyomatok szép megjelenésűek, tökéletesek beltéri modellek nyomtatásához. A Bambu Lab PLA filamentje kiemelkedik nagy nyomtatási sebességével és kiváló megjelenésével. Tapasztalja meg a sima és hibátlan nyomatok előnyeit, amelyek kiváló minőségben felülmúlják az elvárásokat. Minden nyomtatási paraméter RFID-be van ágyazva, amely az AMS (Automatic Material System) Bambu Lab rendszerén keresztül olvasható. Betölteni és nyomtatni! Nincs több fárasztó beállítási lépés. Hivatalos angol nyelvű RoHS adatlap itt olvasható. Hivatalos angol nyelvű műszaki adatlap itt olvasható. Hivatalos angol nyelvű anyagbiztonsági adatlap itt olvasható.
| Termék ID: | #6794179 |
| Anyag: | PLA |
| Asztal hőmérséklet: | 35-45 °C |
| Átmérő: | 1.75 |
| Nyomtatási hőmérséklet: | 190-230 °C |
| Sűrűség: | 1.31 g/cm3 |
| Szín: | Fehér |
| Tömeg: | 1000 g |