eSUN - PLA - (Luminous) Világító Kék - 1, 75 mm - 1 kg
0 / 5
0 / 5
Az eSUN Luminous PLA filament egy környezetbarát alapanyag, amely könnyen nyomtatható és kiváló fényvisszaverő tulajdonsággal rendelkezik. Fény felvétel után sötétben világító hatású, fényereje a fényforrás intenzitásától és időtartamától függ. eSUN PLA Luminous Az eSUN Luminous PLA filament élénk gyönyörű fényes hatású anyag. Széles körben használják dekorációk, játékok és szobrok készítéséhez. Ajánlott nyomtatási felületek a maszkoló papír, PVP ragasztó, üveg lap, szénszálas lap és PEI. A szál könnyen koptathatja a fúvókát és az extruder fogaskerékét, ezért acél vagy rubin fúvóka, valamint edzett acél fogaskerék használata javasolt Hivatalos angol nyelvű műszaki adatlap itt olvasható. Hivatalos angol nyelvű anyagbiztonsági adatlap itt olvasható.
| Termék ID: | #6794550 |
| Anyag: | PLA |
| Asztal hőmérséklet: | 45-60 °C |
| Átmérő: | 1.75 |
| Nyomtatási hőmérséklet: | 210-230 °C |
| Sűrűség: | 1.2 g/cm3 |
| Szín: | Kék |
| Tömeg: | 1000 g |