eSUN - PLA-ST (Super Tough) - Fekete - 1, 75 mm - 1 kg
0 / 5
0 / 5
Rendkívül szívós PLA a PLA+ és a PETG anyagokkal összehasonlítva a PLA-ST jobb szívóssággal, nagyobb ütésállósággal, nagyobb szakadási szilárdsággal, jobb hajlítási ellenállással, kiváló átfogó fizikai tulajdonságokkal rendelkezik. Alkalmas az ütésállósággal és pontossággal szemben magasabb követelményeket támasztó alkatrészek nyomtatására. Kiemelt jellemzők:
Szuperkemény PLA
Stabil mérettűrés
Csomómentes és nics dugulás
Magas kompatibilitás
Vákuumozott zárt csomagolás
eSUN PLA-ST (Super Tough PLA) Rendkívül szívós PLA a PLA+ és a PETG anyagokkal összehasonlítva a PLA-ST jobb szívóssággal, nagyobb ütésállósággal, nagyobb szakadási szilárdsággal, jobb hajlítási ellenállással, kiváló átfogó fizikai tulajdonságokkal rendelkezik. Alkalmas az ütésállósággal és pontossággal szemben magasabb követelményeket támasztó alkatrészek nyomtatására. Minimális tűrés és alacsony vetemedés a következetes adagolás és a stabil nyomatok biztosítása érdekében, nincs eltömődés, jó rétegkötés, kevesebb szálasodás, nincsenek buborékok, rendkívül magas sikeres arány, ami kiemelkedő felületi minőséget eredményez. Kompatibilis a legtöbb FDM 3D nyomtatóval a piacon. Széles körben használják mechanikai modellekben, szerkezeti és funkcionális alkatrészekben, például ipari tervezés, szórakoztató elektronika, autóalkatrészek, IT gyártás, mechanikai és elektromos területeken. Hivatalos angol nyelvű műszaki adatlap itt olvasható. Hivatalos angol nyelvű anyagbiztonsági adatlap itt olvasható.
| Termék ID: | #6794203 |
| Anyag: | PLA+ |
| Asztal hőmérséklet: | 45-60 °C |
| Átmérő: | 1.75 |
| Nyomtatási hőmérséklet: | 200-230 °C |
| Sűrűség: | 1.25 g/cm3 |
| Szín: | Fekete |
| Tömeg: | 1000 g |