Sunlu - PLA Marble - 1, 75 mm - 1 kg
5 / 5
5 / 5
A Sunlu PLA filament prémium minőségű pla anyagból készül, amely alacsony olvadási hőmérséklettel büszkélkedhet. A Sunlu PLA filamenttel nincs szükség fűtött tárgyasztallal és nincs szag a nyomtatás során. Kiemelt jellemzők:
Nagy pontosság
Nincs gubancolódás
Nincs eltömődés
Nincsenek légzárványok/buborékok
SUNLU PLA MARBLE A Sunlu PLA Marble filament prémium minőségű pla anyagból készül, amely alacsony olvadási hőmérséklettel büszkélkedhet. A Sunlu PLA Marble filamenttel nincs szükség fűtött tárgyasztallal és nincs szag a nyomtatás során. A SUNLU PLA Marble nagy tisztaságú, alacsony zsugorodással és kiváló rétegtapadással rendelkezik, a nagyobb szilárdságú funkcionális alkatrészek nyomtatási projektjéhez megfelelő. A filament átmérője 1,75mm, kis 0,02mm-es tűréssel. A tekercselés rendezett! A SUNLU PLA Marble olyan textúrát ad az alkatrészeknek, amely szinte teljesen megegyezik a márványéval. A filament szinte minden FDM (FFF) nyomtatóval kompatibilis, így végtelen lehetőségeket kínál a művészeti, barkács- és ipari nyomtatási munkák elkészítéséhez. Hivatalos angol nyelvű anyagbiztonsági adatlap itt olvasható.
| Termék ID: | #6794278 |
| Anyag: | PLA |
| Asztal hőmérséklet: | 60-80 °C |
| Átmérő: | 1.75 |
| Nyomtatási hőmérséklet: | 200-230 °C |
| Sűrűség: | 1.25 g/cm3 |
| Szín: | Természetes |
| Tömeg: | 1000 g |