Maestro - Christie hosszúcímes ajtókilincs garnitúra (F1 aluminium, 90 mm, kulcslyukas)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2165894 |
| EAN kód: | 5999540255535 |
| Alkalmazható: | Beltéri ajtókhoz |
| Anyaga: | Aluminium |
| Cím magassága: | 205 mm |
| Cím szélessége: | 32 mm |
| Garancia: | 1 év |
| Kilincs hossza: | 121 mm |
| Lyuktávolság: | 90 mm |
| Szín: | Aluminium (F1) |
| Típus: | Kulcslyukas |