Maestro - Design Thema Pro körrozettás ajtókilincs garnitúra (inox, kulcslyukas)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2165895 |
| EAN kód: | 5999540256365 |
| Alkalmazható: | Beltéri ajtókhoz |
| Anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Garancia: | 1 év |
| Kilincs hossza: | 128 mm |
| Rögzítése: | Átmenő csavarokkal |
| Rozetta szélessége: | 52 mm |
| Rozetta típusa: | Körrozettás |
| Szín: | Inox |
| Szükséges furatok átmérője: | 7 mm |
| Termékcsoport: | Design |