Perfekto - Hero Ovál Biztonsági Szatén Króm Kilincs 85 PZ (25-Z00065-82)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #2166134 |
| Cikkszám: | 25-Z00065-82 |
| EAN kód: | 5996632045739 |
| Garancia: | 1 |
| Kilincs méretei: | 120 mm x 20 mm |
| Mennyiségi egység: | db |
| Pajzs Méretei: | 245 mm x 33 mm |
| Szín: | Szatén króm felület |
| Típus: | Ovális Pajzs |
| Választható méretek: | 85 mm PZ |
| [6372] Anyag: | Alumínium |