EGLO - Távirányítóval szabályozható LED állólámpa, 122 cm (RGBIC) (75756)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5918838 |
| Anyag: | acél, műanyag |
| Foglalat: | LED modul |
| Hosszúság méret: | 400 mm |
| Lámpatest fényáram: | 1580 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 1X14,6 W LED modul |
| Magasság méret: | 1225 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 14.6 W |
| Szélesség méret: | 400 mm |
| Szín: | fekete, fehér |
| Színhőmérséklet: | 3004 K+ RGB |
| Teljesítmény (Watt): | 10-14,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |