ELMARK - 9, 4W 4000K fekete képvilágító lámpa Elmark (ELM 99LPL094 BL)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5919051 |
| Anyag: | Fém/Alumínium/Akril |
| Beérkezési idő: | 1-7 munkanap |
| Fényáram: | 610 Lumen |
| Garancia: | 3 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | L:300/H:110 mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Szín: | fekete |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 9,4W |