GLOBO - Állólámpa füstszínű üveg búrával -152 cm (Dalton) (15885S)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5919339 |
| Anyag: | fém, üveg |
| Foglalat: | E27 |
| Hosszúság méret: | 290 mm |
| Magasság méret: | 1520 mm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Szélesség méret: | 250 mm |
| Szín: | matt fekete, füstszínű |
| Színhőmérséklet: | cserélhető fényforrás |
| Teljesítmény (Watt): | cserélhető fényforrás |
| Védettség: | IP20 |