Kaja - SOUL WHITE fehér színű állólámpa (K-4647)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5919096 |
| EAN kód: | 5901425514071 |
| Anyaga: | Fém |
| Ernyő / abroncs mérete: | 280 x 330 mm |
| Fényforrás: | Cserélhető |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Foglalat típus: | E27 |
| Garancia időtartama: | 2 év |
| IP Védettség: | IP20 |
| Méret: | 1480 x 360 mm |
| Működési feszültség: | 230V |
| Szín: | Fehér |
| Teljesítmény: | 1 izzó max 60W |
| Termékek: | Állólámpa |