MILAGRO - Fekete-arany állólámpa Milagro Flower Black Gold (ML0269) 2xGU10 (ML0269) - insolite
0 / 5
0 / 5
FLOWER kollekció - egyszerűen elragadó A MILAGRO FLOWER lámpacsalád a lengyel design kifinomultságát és modern eleganciáját hozza el otthonába, irodájába vagy üzleti helyiségébe. Élvezze a FLOWER lámpacsalád által nyújtott elegáns, mégis modern megvilágítást minden helyiségében. Gyártó:MilagroTermékcsalád:Fl owerCikkszám:ML0269Szélesség:23 cmMélység:23 cmMagasság:150 cmSzín:Fekete-aranyAnyaga:Porfestett fémFeszültség:~ 230V / 50HzFoglalatok száma:2Foglalat típusa:GU10Fényforrást tartalmaz:NemVédelem:IP20Garancia:2 évTanusítványok:CE, RoHS
| Termék ID: | #5918991 |
| EAN kód: | 5902693802693 |
| Anyag: | Fém |
| Átmérő: | 23 cm |
| Cserélhető fényforrás: | Igen |
| Facebook kategória: | 356 |
| Feszültség: | 230V |
| Foglalat típusa: | GU10 |
| Foglalatok száma: | 2 |
| Garancia: | 2 év |
| IP védelem: | IP20 |
| Magasság: | 150 cm |
| Szín: | Fekete |
| Termékcsalád: | Flower |
| Termékkategória: | Álló |
| Típusok: | Milagro/Flower/ml0269_index.png |