OSRAM - Smart+ WIFI okos LED állólámpa távirányítóval, 140 cm, fekete (4058075765191) - lumenet
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5918921 |
| Anyag: | alumínium, műanyag |
| Átmérő méret: | 200 mm |
| Lámpatest fényáram: | 350 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 14 W LED modul |
| Magasság méret: | 1400 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Szín: | fekete |
| Színhőmérséklet: | 2700…6500 K |
| Teljesítmény (Watt): | 10-14,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |