STRÜHM - 6W 4000K Riton képvilágító lámpa Strühm (LEDM 03074)
0 / 5
0 / 5
Riton oldalfalra helyezhető lámpa, mely modern és stílusos megjelenést kölcsönöz a helyiségnek. 500 Lumen fényerejű, világítási irány állítható, kapcsolót tartalmazza. Színhőmérséklete természetes fehérelvin. Beépített 30 db SMD ledet tartalmaz. Élettartam 30000 óra.
| Termék ID: | #5919016 |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Fényáram: | 500 Lumen |
| Garancia: | 2 év |
| IP védettség: | IP20 |
| Méret: | Hosszúság: 555mm Szélesség: 55mm Magasság: 108mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Sugárzási szög: | 60° |
| Szín: | Matt króm |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér |
| Teljesítmény: | 6W |