UNIVERSO - Tollas állólámpa 1XE27 Max. 60w 1850x1100mm Rózsaszín (D26-RS)
0 / 5
0 / 5
A termék az izzót nem tartalmazza! Ha tartalmaz a termék távirányítót a következő lépéssel tudja összepárosítani: 1. A lámpát beszerelés után falikapcsolóval kapcsolja fel, hogy világítson a termék! 2. A lámpa felkapcsolásától számított 5 másodpercen belül, a távirányítón a "SETUP" vagy az "ON" gombot 3x-5x egymás után nyomja meg!(Termékenként eltérhet!) 3. Sikeres feltanítás után a lámpa pár másodpercig ki-be fog kapcsolni, így jelezve, hogy kész a művelet!
| Termék ID: | #5918851 |
| EAN kód: | 8051577519565 |
| Feszültség (V): | 230 V |
| Foglalat: | E27 |
| Foglalat mennyiség: | 1 |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Magasság (mm): | 1850 mm |
| Szélesség (mm): | 1100 mm |
| Teljesítmény (W): | Max 60 W |