Étlap LED kirakattal 2 x A4, fekete
0 / 5
0 / 5
A LED vitrines menütábla kiváló megoldás információk bemutatására vagy fontos nyomtatott anyagok jól látható helyen történő megjelenítésére, nem csak az éttermek területén. Masszív alumínium konstrukciójával és elegáns dizájnjával a Menuboard beltéren és kültéren egyaránt használható. Nagyon ellenálló, nem csak a kedvezőtlen időjárásnak, hanem a mechanikai sérüléseknek is. Ezenkívül kiterjesztett alappal van ellátva, amely biztosítja a teljes szerkezet kiváló stabilitását. A 2 x A4-es formátumú menütáblán egy LED technológiával megvilágított mágneses felület. A beágyazott tartalom így kihagyhatatlanná válik, és éjszaka is megbízhatóan felkelti a járókelők figyelmét. A kiválasztott dokumentumokat kényelmesen rögzítheti mágnesekkel, és mindig szem előtt tarthatja őket. A behelyezett tartalom biztonsága miatt nem kell aggódni, hiszen biztonsági üvegből készült csuklós ajtó védi, valamint egy beépített zár, amely megakadályozza, csak a helytelen használat, de a sérülés is. Menütábla kirakattal Kinálunk még világítás nélkül. Minden szerelési anyag már benne van a csomagban. A LED-es vitrines menütábla fő előnyei A menütábla remek prezentációs elem Kedvezőtlen időjárással és mechanikai sérülésekkel szembeni ellenállás Praktikus mágneses felülettel rendelkezik. A stabil alap még erősebb szélnek is ellenáll A bemutatott tér LED-es világítása A tartalom biztonságáról biztonsági üveg és beépített zár gondoskodikErős és elegáns felépítés Az ultravékony keret nagyon tartós, és így megbízhatóan védi a megjelenített információkat mindenféle sérüléstől. Egyszerű tartalomcsere A nyomtatott anyagok cseréje soha nem volt ilyen egyszerű, mert csak az elejét kell megfordítania, és a tartalmat kényelmesen beillesztheti. Biztonsági zár A menütábla biztonsági zárral van ellátva, így nem kell aggódnia az üzenetek megjelenése miatt.
| Termék ID: | #3874812 |
| A keret anyaga: | alumínium |
| Ajtótípus: | szárnyas ajtó |
| Az üveg típusa: | biztonsági üveg |
| Felület típusa: | mágneses |
| Garancia: | 5 év |
| Hossz: | 50,5 cm |
| Magasság: | 112,5 cm |
| Megfelelő formátum: | 2 x A4 |
| Mélység: | 45 cm |
| Rendeltetésszerű használat: | szabadtéribelső |
| Szín: | fekete |
| Zár: | hengeres |