Menüvitrin LED világítással 4 x A4, fekete
0 / 5
0 / 5
A LED-es világítású menüvitrin kiváló megoldás információk bemutatására vagy fontos nyomtatott anyagok jól látható helyen történő megjelenítésére, nem csak az éttermek területén. Masszív alumínium konstrukciójával és elegáns dizájnjával a vitrin beltéren és kültéren egyaránt használható. Nagyon ellenálló, nem csak a kedvezőtlen időjárásnak, hanem a mechanikai sérüléseknek is. Ezenkívül stabil alapot tartalmaz meghosszabbított talppal, így tökéletesen ellenáll még az erősebb szélnek is. A vitrin 4 x A4 formátumban mágneses felülettel rendelkezik, amelyet LED technológiával világítanak meg. A beágyazott tartalom így kihagyhatatlanná válik, és éjszaka is megbízhatóan felkelti a járókelők figyelmét. A kiválasztott dokumentumokat kényelmesen rögzítheti mágnesekkel, és mindig szem előtt tarthatja őket. A behelyezett tartalom biztonsága miatt nem kell aggódni, hiszen tömör üvegből készült csuklós ajtó védi, valamint egy beépített zár, amely megakadályozza, csak a helytelen használatot, de a sérülést is. Megjeleníthető menü ezzel a kialakítással ajánlatunk van: világítás nélkül. Minden szerelési anyag már benne van a csomagban. A LED világítással ellátott kirakatmenü főbb előnyei A vitrin nagyszerű bemutatóelem. Kedvezőtlen időjárási és mechanikai sérülésekkel szembeni ellenállás Mágneses felülettel rendelkezik. A stabil alap még erősebb szélnek is ellenáll A bemutatott tér LED-es világítása A tartalom biztonságáról tömör üveg és beépített zár gondoskodikMiddle Elegáns dizájn A keret kiváló minőségű fémből készült, amely nagyon tartós, és megbízhatóan védi a behelyezett tartalmat. Egyszerű tartalomcsere A nyomtatott anyagok cseréje még soha nem volt ilyen egyszerű, mert csak ki kell nyitnia a panel elejét, és kényelmesen beillesztenie a tartalmat. h2>A vitrin biztonsága A vitrin biztonságosan zárható egy beépített zárral, amely megakadályozza a tartalom sérülését vagy a tartalommal való visszaélést
| Termék ID: | #3874748 |
| A keret anyaga: | fém |
| Ajtótípus: | szárnyas ajtó |
| Az üveg típusa: | üveg |
| Felület típusa: | mágneses |
| Garancia: | 5 év |
| Hossz: | 50 cm |
| Magasság: | 128 cm |
| Megfelelő formátum: | 4 x A4 |
| Mélység: | 40 cm |
| Rendeltetésszerű használat: | szabadtéribelső |
| Szín: | fekete |
| Zár: | hengeres |