Art-Pol - Dekoratív égkék kerámia asztali lámpa fehér díszes virágokkal hófehér lámpaernyővel 68x38x38cm (145618)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5922574 |
| Cikkszám: | 145618 |
| EAN kód: | 5902663456185 |
| Anyag: | Kerámia, Fém |
| Méret: | 68x38x38cm |
| pepita.hu-v2 Szállítási költség: | 1490 |
| Súly: | 2.25kg |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Származási hely: | Lengyelország |
| Szín: | Kék, Fehér |
| Terméktípus: | Asztali lámpa |
| További méret: | Vezeték hossza: 195cm |