Art-Pol - Grafitszürke ovális kerámia asztali lámpa szürke szövet lámpaernyővel 32x15x15cm (143516)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5922638 |
| Cikkszám: | 143516 |
| EAN kód: | 5902663435166 |
| Anyag: | Kerámia |
| Foglalat típusa: | E27 / max 1x60W |
| Méret: | 32x15x15cm |
| pepita.hu-v2 Szállítási költség: | 1490 |
| Súly: | 0.58Kg |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Származási hely: | Lengyelország |
| Szín: | Ezüst, Szürke |
| Terméktípus: | Asztali lámpa |
| További méret: | Vezeték hossza: 125cm |