Art-Pol - Ovális magasfényű fehér-kék csíkos kerámia asztali lámpa arany szegélyes 30x23x23cm (168811)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5922550 |
| Cikkszám: | 168811 |
| EAN kód: | 5902663688111 |
| Anyag: | Kerámia, Szövet |
| Méret: | Lámpatest: 39x26x26cm |
| pepita.hu-v2 Szállítási költség: | 1490 |
| Súly: | 0.01kg |
| Szállítási költség: | 1490 |
| Származási hely: | Lengyelország |
| Szín: | Kék, Fehér, Arany |
| Terméktípus: | Asztali lámpa |
| További méret: | Lámpaernyő: 25x35x40cm |