Asalite - LED asztali lámpa állítható fényerőséggel 6W (480 lm) fekete (ASAL0225)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5922511 |
| Anyag: | műanyag |
| Foglalat: | LED modul |
| Hosszúság méret: | 275 mm |
| Lámpatest fényáram: | 480 lm |
| Magasság méret: | 490 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 6 W |
| Szélesség méret: | 115 mm |
| Szín: | fekete, opál |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 5-9,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |