GLOBO - Banklámpa vörösréz árnyalatban (Antique) (2491C)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5922647 |
| Anyag: | fém, üveg |
| Foglalat: | E27 |
| Hosszúság méret: | 250 mm |
| Magasság méret: | 360 mm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Szélesség méret: | 190 mm |
| Szín: | matt fekete |
| Színhőmérséklet: | cserélhető fényforrás |
| Teljesítmény (Watt): | cserélhető fényforrás |
| Védettség: | IP20 |