Kanlux - 37310 FLUXY LED W asztali lámpa, fehér színben, 140lm, 1, 7W teljesítmény, 25000h élettartammal, IP44 védettséggel, 3000K, 3, 7V (Kanlux 37310) (37310)
0 / 5
0 / 5
Kanlux 37310 FLUXY LED W asztali lámpa, fehér színben, 140lm, 1,7W teljesítmény, 25000h élettartammal, IP44 védettséggel, 3000K, 3,7V (Kanlux 37310)
| Termék ID: | #5922724 |
| Cikkszám: | 37310 |
| A termék színe: | fehér |
| Fényforrás teljesítménye (max): | 1,7W |
| IP Védettség: | IP44 |
| IP Védettség fényforrással: | IP44 |
| Lámpa anyaga: | Műanyag / fém |
| Névleges feszültség: | 3,7V |
| Névleges teljesítmény: | 1,7W |