NEDES - LED Asztali lámpa KIARA 7W Dimmelhető, éjszakai fény, időzítő, USB - DL4304/B (NDS-DL4304-B)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5930043 |
| Cikkszám: | DL4304/B |
| Állítható színhőmérséklet: | 3000-6500 K |
| Anyag: | ABS-fekete |
| Átlagos élettartam: | 30000 óra |
| Dimmelhető: | Igen |
| Éjszakai fény: | Igen |
| Energiaosztály: | G(A) |
| Fény színe: | Állítható |
| Fényáram: | 500 lm |
| Fogyasztás: | 7 W |
| Garancia: | 36 hónap |
| Időzítő: | Igen |
| IP Védettség: | IP20 |
| Kapcsolási ciklusok száma: | 20000 x |
| Kiszállítás várható dátuma: | 1.55 |
| Szín: | Fekete |
| Tápfeszültség: | 100-240V AC |
| USB Töltő: | Igen |
| Vezeték nélküli töltés: | Nincs |