OSRAM - cserépbe szúrható LED-es növénynevelő, automatikus időzítővel (Umbrella) (4058075576155)
5 / 5
5 / 5
| Termék ID: | #5922514 |
| Anyag: | fém, műanyag |
| Foglalat: | LED modul |
| Hosszúság méret: | 110 mm |
| Lámpatest fényáram: | 235 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 5 W LED modul |
| Magasság méret: | 710 mm |
| Szélesség méret: | 110 mm |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 3400 K |
| Védettség: | IP20 |