OSRAM - keretes asztali lámpa, fekete (Decor Nairobi) (4058075759084)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5922745 |
| Anyag: | acél |
| Foglalat: | E27 |
| Hosszúság méret: | 170 mm |
| Magasság méret: | 203 mm |
| Szélesség méret: | 170 mm |
| Szín: | fekete |
| Védettség: | IP20 |