Platinet - LED RGB szabályozható íróasztali lámpa kék (PDL20BL)
0 / 5
0 / 5
Éjszakai fénnyel és beépített LED fényforrással rendelkező praktikus asztali lámpa Eredeti formájának és felépítésének köszönhetően könnyen illeszkedik a különböző helyiségekbe, és egyedi hangulatot teremt minden szobában mivel képes a fény színeit megváltoztatni. A lámpa egyenletes, nem vakító, szórt fényt bocsát ki. Háromfokozatú fényerő-beállító érintőkapcsolóval és állítható kerettel van felszerelve. Az érintőpanel nagyon érzékeny, így könnyedén megváltoztathatja a fény erejét vagy az állvány színét. Az alapszínt az érintőpad kerék megfelelő színének megérintésével vagy az automatikus színváltás kiválasztásával állíthatja be - csak nyomja meg a színváltó gombot kb. 3 másodpercig. Az összecsukható kar 360 fokos hajlítással rendelkezik, lehetővé téve a lámpa bármilyen kényelmes helyzetbe állítását. További funkciók LED fényforrással és éjszakai fénnyel Érintős kapcsolás
Három különböző szintű fényerő 256 színből álló színpaletta A színek automatikus váltakozása beállítható T artozékok:
1 db Lámpa 1 db DC 5V 1 A tápegység (kb. 1,2 méter kábel)
| Termék ID: | #5922646 |
| Élettartam: | 35 000 óra |
| Energia osztály: | A+ |
| Fényerő: | 270 lm |
| Feszültség: | AC: 230V (50/60Hz) |
| Kapcsolási ciklusok: | 15 000 |
| Lámpatest anyag: | ABS műanyag |
| Méret: | 540 x 113 x 115 mm |
| Szabályozható: | Igen |
| Szín: | Kék |
| Szín Visszaadási Index CRI: | >80 |
| Színhőmérséklet: | Hideg fehér(5500K) |
| Tanúsítvány: | CE |
| Teljesítmény: | 7W |
| Tömeg: | 950 g |
| Védettség: | IP20 |