Rábalux - Modern asztali LED lámpa, állítható (Jeff2) (74204)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5922566 |
| Anyag: | műanyag, fém |
| Átmérő méret: | 40 mm |
| Hosszúság méret: | 285 mm |
| Lámpatest fényáram: | 250 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 4 W LED modul |
| Magasság méret: | 480 mm |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Névleges teljesítmény: | 4 W |
| Szín: | fekete, fehér |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 0-4,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |