EMOS - ECO hangfalkábel átlátszó 2×2.50 (S8405) - webshop
0 / 5
0 / 5
Termék leírás Nem árnyékolt ikerkábel (vezető) 2 × 2,50 mm2 átmérővel. Az ikerkábel szigetelése átlátszó, és az egyik vezető meg van jelölve piros csíkkal. A kábel burkolata PVC-ből készült.
| Termék ID: | #3210376 |
| a belső vezeték anyaga: | rézzel bevont alumínium (CCA) |
| a belső vezeték átmérője: | 123× 0,16 mm |
| a belső vezeték szigetelésének színe: | nincs |
| a vezeték árnyékolásának anyaga: | nincs |
| a vezeték árnyékolásának keresztmetszete: | nincs |
| árnyékolás: | nem |
| árnyékoló vezetékek száma: | nincs |
| bevonat anyaga: | PVC |
| csomagolás típusa – hossz: | 100 m |
| értékesítési csomagolás: | 100 m, PE fólia |
| garancia-időszak: | 2 év |
| javasolt alkalmazás: | hangszóró csatlakozás |
| kettős szigetelés: | nem |
| köpeny színe: | átlátszó, átlátszó |
| külső szigetelés: | 2× 4,3 mm |
| maximális üzemi feszültség: | 50 V |
| típus meghatározása: | SP250/TP ECO |
| vezeték keresztmetszet: | 2,5 mm² |