JOYROOM - Audio Cable Lightning to 3, 5mm AUX Joyroom SY-A06, 1.2m (black) (SY-A06) - jatekotthon
0 / 5
0 / 5
Joyroom SY-A06 Lightning to 3.5mm Mini Jack AUX Audio Cable, 1.2m (Black-Silver) With the Joyroom SY-A06 cable, you can connect your phone or tablet equipped with a Lightning port to any audio device with a 3.5mm jack, such as speakers, headphones, or car radios. The gold-plated connector ensures interference resistance and minimizes noise, resulting in fantastic sound quality. The product is also highly durable. Its nylon braid protects it from damage, and the aluminum alloy components are scratch-resistant. This practical cable will serve you for many years – it can withstand even repeated bending or pulling!ManufacturerJoyroomModelSY-A 06ColorBlackTypeLightning to 3.5mmMaterialAluminum Alloy + Nylon BraidCable Length1.2m Gyártói információk Gyártó neve: E-CrossStu GmbH Email: E-CrossStu@web. de Ország: DE Város: Frankfurt am Main Cím: Mainzer Landstr 69, 60329 Kapcsolattartók Nincs elérhető kapcsolattartó.
| Termék ID: | #3210314 |
| Aranyozott dugók: | Igen |
| Bruttó tömeg: | 48 g |
| Csatlakozó típusa: | AUX |
| Hossz (m): | 1.2 |
| Hosszúság: | 10,00 cm |
| Magasság: | 16,50 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 66 db. |
| Nettó tömeg: | 16 g |
| Szélesség: | 2,20 cm |
| Színes: | fekete |
| Termék neve: | Audio Cable Lightning to 3,5mm AUX Joyroom SY-A06, 1.2m (black) |
| Vámtarifaszám: | 8544429090 |