UGREEN - 60181 AUX 3.5 mm apa - AUX 3.5 mm-es apa kábel (60181) - jatekotthon
0 / 5
0 / 5
UGREEN 60181 AUX 3.5 mm apa - AUX 3.5 mm-es apa kábelA UGREEN kábel kihagyhatatlan tartozék a zenekedvelők és audiofilok számára, akik értékelik a kiváló hangminőséget és a megbízható csatlakozást. A termék otthon és útközben is nagyszerű választás. Robusztus kialakításának köszönhetően ellenáll a mindennapi használatnak, így biztosan hosszú ideig szolgálja majd Önt. Nejlon fonattal megerősítveA nejlonfonatos kábel tartósságot és védelmet biztosít a sérülések és a csomósodás ellen. Ennek köszönhetően hosszú ideig úgy fog kinézni és működni, mintha új lenne, függetlenül attól, hogy hányszor hajlik meg vagy van kitéve zord körülményeknek. 90°-ban hajlítottA kábel innovatív, 90 fokban ívelt kialakítása ergonomikusabbá és könnyebben használhatóvá teszi. Az eszközöket könnyedén csatlakoztathatja és szétkapcsolhatja, még a nehezen hozzáférhető helyeken is. Kiváló hangminőségA UGREEN 60181 kábel tiszta és érintetlen hangzást biztosít torzítás nélkül, így a zenét a lehető legjobban élvezheti. Nem számít, milyen zenelejátszót használ - legyen az mobiltelefon vagy táblagép, a hangzás tökéletes lesz. Sokoldalúság és kompatibilitásA UGREEN 60181 az eszközök széles skálájával kompatibilis, beleértve az okostelefonokat, táblagépeket, mp3-lejátszókat, hangszórókat és más audioeszközöket. Ez egy sokoldalú kábel, amely számos helyzetben talál majd felhasználásra. GyártóUGREENModell60181Hosszúság 2mMegerősítésNejlon fonat Gyártói információk Gyártó neve: EU REP: Ugreen Group GmbH Email: support@ugreen. com Ország: DE Város: Düsseldorf Cím: Prinzenallee 1, 40549 Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: EU REP: Ugreen Group GmbH Email: support@ugreen. com Ország: DE Város: Düsseldorf Cím: Prinzenallee 1, 40549
| Termék ID: | #3212833 |
| Aranyozott dugók: | Igen |
| Bruttó tömeg: | 38 g |
| Csatlakozó típusa: | AUX |
| Hossz (m): | 2 |
| Hosszúság: | 13,50 cm |
| Magasság: | 0,50 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 250 db. |
| Nettó tömeg: | 32 g |
| Szélesség: | 19,50 cm |
| Színes: | fekete |
| Termék neve: | UGREEN 60181 AUX 3.5 mm apa - AUX 3.5 mm-es apa kábel |
| Vámtarifaszám: | 8544429090 |