UGREEN - AUX 3, 5 mm-es audio elosztó jack kábel, 20 cm (szürke) (10532B) - jatekotthon
0 / 5
0 / 5
Praktikus AUX elosztóAz UGREEN elosztónak számos alkalmazási területe van. Lehetővé teszi, hogy egy okostelefonról két fejhallgatóval tudjon zenét hallgatni vagy filmet nézni. Kompatibilis minden 3,5 mm-es mini-jack bemenettel rendelkező készülékkel. FunkcionálisHallgasson zenét családjával és barátaival két fejhallgatóval, vagy egy fejhallgatóval és egy hangszóróval egy AUX-kábel segítségével!ModellAV123Csatlakoz ómini-jack 3,5 mm (male) és 2x mini-jack 3,5 mm (female)AnyagPVC + alumíniumHosszúság20 cm Gyártói információk Gyártó neve: EU REP: Ugreen Group GmbH Email: support@ugreen. com Ország: DE Város: Düsseldorf Cím: Prinzenallee 1, 40549 Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: EU REP: Ugreen Group GmbH Email: support@ugreen. com Ország: DE Város: Düsseldorf Cím: Prinzenallee 1, 40549
| Termék ID: | #3212775 |
| Aranyozott dugók: | Igen |
| Bruttó tömeg: | 17 g |
| Csatlakozó típusa: | AUX |
| Hossz (m): | 0.2 |
| Hosszúság: | 13,50 cm |
| Magasság: | 1,00 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 600 db. |
| Nettó tömeg: | 7 g |
| Szélesség: | 19,50 cm |
| Színes: | szürke |
| Termék neve: | UGREEN AUX 3,5 mm-es audio elosztó jack kábel, 20 cm (szürke) |
| Vámtarifaszám: | 8544429090 |