UGREEN - AV104 2RCA - 2RCA kábel, 1m (fekete) (30747) - jatekotthon
0 / 5
0 / 5
Kiváló minőségű 2RCA kábelEz a 2RCA-2RCA kábel lehetővé teszi, hogy Hi-Fi minőségű hangot küldjön a TV-ről, CD/DVD-lejátszóról az erősítőre vagy hangfalra. Aranyozott csatlakozóA csatlakozón található aranyrétegnek köszönhetően a kábelek kevésbé érzékenyek a kopásra, korrózióra, jelvesztésre és jobb hangátvitellel rendelkeznek. Gyártó UGREEN Modell AV104 Termékk d 30747 Anyag Ho rganyzott réz + TPE Szín Fekete P ortok 2x RCA (Cinch) 2x RCA (Cinch) - 2x RCA (Cinch) Kábel hossza 1 m Gyártói információk Gyártó neve: EU REP: Ugreen Group GmbH Email: support@ugreen. com Ország: DE Város: Düsseldorf Cím: Prinzenallee 1, 40549 Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: EU REP: Ugreen Group GmbH Email: support@ugreen. com Ország: DE Város: Düsseldorf Cím: Prinzenallee 1, 40549
| Termék ID: | #3211135 |
| Aranyozott dugók: | Igen |
| Bruttó tömeg: | 84 g |
| Csatlakozó típusa: | RCA |
| Hossz (m): | 1 |
| Hosszúság: | 13,50 cm |
| Magasság: | 1,00 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 150 db. |
| Nettó tömeg: | 74 g |
| Szélesség: | 19,50 cm |
| Színes: | fekete |
| Termék neve: | UGREEN AV104 2RCA - 2RCA kábel, 1m (fekete) |
| Vámtarifaszám: | 8544429090 |