UGREEN - AV108 Toslink audio optikai kábel, fonott alumínium, 1, 5 m (szürke) (10542) - jatekotthon
0 / 5
0 / 5
Funkcionális optikai kábel az UGREEN-tőlA UGREEN audiokábel egy kiváló minőségű kábel hangátvitelhez. PVC anyagból készült, 24 karátos aranyozott csatlakozókkal rendelkezik a hibátlan hangzás garantálása érdekében. Segítségével csatlakoztathatja DVD/CD/Blu-ray/SACD/TV/SAT/ lejátszóit vagy számítógépét és konzolját a vevőegységhez, hogy a kiváló minőségű digitális audiojelet interferencia nélkül továbbíthassa. Térhatású hangzásA kábel támogatja a térhatású hangzást, így még jobb élményben lehet része zenehallgatás vagy filmnézés közben. Az aranyozott csatlakozók megakadályozzák az interferenciát és a zajt. Kiváló minőségű konstrukcióA UGREEN optikai kábel nejlonfonattal rendelkezik, így ellenáll a törésnek, kopásnak vagy más kisebb mechanikai sérüléseknek. Az alumínium hegyes házak megvédik a töréstől és egyéb sérülésektől. A legmagasabb minőségű anyagokból készült, így tartósságot és szilárdságot biztosít. ModellAV108DugóToslink csatlakozó (szabványos optikai SPDiF)AnyagAlumínium + Nejlon + AranySzínSzürke-ezüstHosszúság1.5 mTámogatott formátumokPCM, Dolby, DTS, 5.1, 7.1 stb. Gyártói információk Gyártó neve: EU REP: Ugreen Group GmbH Email: support@ugreen. com Ország: DE Város: Düsseldorf Cím: Prinzenallee 1, 40549 Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: EU REP: Ugreen Group GmbH Email: support@ugreen. com Ország: DE Város: Düsseldorf Cím: Prinzenallee 1, 40549
| Termék ID: | #3211322 |
| Aranyozott dugók: | Igen |
| Bruttó tömeg: | 126 g |
| Csatlakozó típusa: | Optyczne |
| Hossz (m): | 1.5 |
| Hosszúság: | 17,00 cm |
| Magasság: | 1,00 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 44 db. |
| Nettó tömeg: | 116 g |
| Szélesség: | 23,50 cm |
| Színes: | szürke |
| Termék neve: | UGREEN AV108 Toslink audio optikai kábel, fonott alumínium, 1,5 m (szürke) |
| Vámtarifaszám: | 8544700090 |