UGREEN - AV118 Audió hosszabbító kábel, AUX jack 3, 5 mm, 1, 5 m (kék) (40674) - jatekotthon
0 / 5
0 / 5
UGREEN AV118 3,5 mm-es audió hosszabbító kábelA UGREEN AV118 audió hosszabbító biztosítja, hogy a túl rövid fejhallgató- vagy hangszórókábel többé ne jelentsen problémát. A termék kompatibilis a legtöbb 3,5 mm-es csatlakozóval ellátott berendezéssel. Kiváló minőségű anyagokból készült - nemcsak tartósságával, hanem Hi-Fi szintű hangminőségével is lenyűgöz. Széles körű kompatibilitásNe féljen a kompatibilitási problémáktól a hosszabbító kábellel. A legkisebb probléma nélkül csatlakoztathatja hozzá fejhallgatóját, hangszóróját vagy sztereóját. A 3,5 mm-es csatlakozó kompatibilis a legtöbb okostelefonnal, táblagéppel, számítógéppel és laptoppal. Hangzás a legmagasabb szintenA zománcozott rézből készült kábel kiváló hangminőséget biztosít. Az aranyozott csatlakozó pedig azonnali, stabil átvitelt garantál. A csatlakozó 4 tűs, ami azt jelenti, hogy a hosszabbító kábel fokozott kompatibilitással rendelkezik, és támogatja a fejhallgatóba integrált távirányító és mikrofon funkciót. Menetes fémburkolat védi, amely egyúttal lehetővé teszi a kiválasztott környezeti hangok csillapítását. Hosszú ideig fogja szolgálni ÖntA hosszabbító emellett hihetetlenül tartós. Fonott burkolata ellenáll mindenféle mechanikai sérülésnek. Emellett megakadályozza a kábel összegabalyodását is. A terméket úgy tervezték, hogy felülmúlhatatlan tartósságával tűnjön ki - nem félnie attól, hogy meghajlítódik. GyártóUGREENModellAV118Hoss zúság1,5 mMagZománcozott rézBevonatFonottHázMenetes fémCsatlakozó24K aranyozott Gyártói információk Gyártó neve: EU REP: Ugreen Group GmbH Email: support@ugreen. com Ország: DE Város: Düsseldorf Cím: Prinzenallee 1, 40549 Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: EU REP: Ugreen Group GmbH Email: support@ugreen. com Ország: DE Város: Düsseldorf Cím: Prinzenallee 1, 40549
| Termék ID: | #3210161 |
| Aranyozott dugók: | Igen |
| Bruttó tömeg: | 45 g |
| Csatlakozó típusa: | AUX |
| Hossz (m): | 1.5 |
| Hosszúság: | 13,50 cm |
| Magasság: | 1,00 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 350 db. |
| Nettó tömeg: | 35 g |
| Szélesség: | 19,50 cm |
| Színes: | kék |
| Termék neve: | UGREEN AV118 Audió hosszabbító kábel, AUX jack 3,5 mm, 1,5 m (kék) |
| Vámtarifaszám: | 8544429090 |