UGREEN - AV118 AUX 3, 5 mm jack audió hosszabbító kábel , 2m (fekete) (10594) - jatekotthon
0 / 5
0 / 5
AUX kábel hosszabbítóKiváló minőségű AUX kábel hosszabbító kábel. Kiválóan alkalmas fejhallgatók meghosszabbítására. Segítségével kényelmesen hallgathat zenét, miközben lejátszó eszköze, pl. okostelefonja vagy táblagépe távol van Öntől. Kérjük, vegye figyelembe: a csatlakozó 3 pólusú, ami azt jelenti, hogy nem támogatja a fejhallgatóba integrált távirányítót és mikrofont. Kiváló minőségű kivitelezésA kábel kiváló minőségű anyagokból készült, így ellenáll a kisebb mechanikai sérüléseknek, törésnek és szakadásnak. Lehetővé teszi a kényelmes zenehallgatást, miközben távol van a számítógéptől vagy a telefontól. ModellAV118Dugómini jack 3,5 mm mini jack 3,5 mm csatlakozóAnyagTPE + alumíniumHosszúság2mSzínSzürke-feke te Gyártói információk Gyártó neve: EU REP: Ugreen Group GmbH Email: support@ugreen. com Ország: DE Város: Düsseldorf Cím: Prinzenallee 1, 40549 Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: EU REP: Ugreen Group GmbH Email: support@ugreen. com Ország: DE Város: Düsseldorf Cím: Prinzenallee 1, 40549
| Termék ID: | #3215037 |
| Aranyozott dugók: | Igen |
| Bruttó tömeg: | 34 g |
| Csatlakozó típusa: | AUX |
| Hossz (m): | 2 |
| Hosszúság: | 20,00 cm |
| Magasság: | 0,50 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 300 db. |
| Nettó tömeg: | 24 g |
| Szélesség: | 14,00 cm |
| Színes: | fekete |
| Termék neve: | UGREEN AV118 AUX 3,5 mm jack audió hosszabbító kábel , 2m (fekete) |
| Vámtarifaszám: | 8544429090 |