UGREEN - AV119 3, 5 mm-es mini jack kábel, AUX, 0, 5 m (fekete) (10732) - jatekotthon
0 / 5
0 / 5
Funkcionalitás és sokoldalúságA UGREEN által gyártott audiokábel/kábel, kiváló minőségű konstrukció. Horganyzott rézből készült és 24 karátos arannyal bevont, hibátlan hangzást garantál. Segítségével bármilyen konfigurációban csatlakoztathat audioeszközöket. Teljesítmény és biztonságKépesek leszünk kedvenc zenéinket lejátszani okostelefonról, laptopról, táblagépről vagy bármilyen más forrásból bármilyen hangkibocsátó eszközön. Csatlakoztassuk hangszóróhoz, erősítőhöz vagy TV-hez, és hallgassuk az aranybevonatú csatlakozók által garantált tiszta hangzást. ModellAV119Dugó3,5 mm-es csatlakozó - 3,5 mm-es csatlakozóAnyagRéz / aranySzínFeketeHosszúság50 cm Gyártói információk Gyártó neve: EU REP: Ugreen Group GmbH Email: support@ugreen. com Ország: DE Város: Düsseldorf Cím: Prinzenallee 1, 40549 Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: EU REP: Ugreen Group GmbH Email: support@ugreen. com Ország: DE Város: Düsseldorf Cím: Prinzenallee 1, 40549
| Termék ID: | #3210367 |
| Aranyozott dugók: | Igen |
| Bruttó tömeg: | 16 g |
| Csatlakozó típusa: | AUX |
| Hossz (m): | 0.5 |
| Hosszúság: | 9,50 cm |
| Magasság: | 1,00 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 500 db. |
| Nettó tömeg: | 6 g |
| Szélesség: | 16,00 cm |
| Színes: | fekete |
| Termék neve: | UGREEN AV119 3,5 mm-es mini jack kábel, AUX, 0,5 m (fekete) |
| Vámtarifaszám: | 8544429090 |