UGREEN - AV119 Mini jack 3.5mm AUX könyök kábel, lapos , 1, 5m (fekete) (10598) - jatekotthon
0 / 5
0 / 5
UGREEN AV119 3.5 mm AUX Mini Jack jobbos könyök kábel, lapos, 1,5 m (fekete)A mai, változatos eszközökkel teli világban a megbízható csatlakozások kulcsfontosságúak. A UGREEN AV119 kábel a válasz a kortárs felhasználók igényeire. Ez egy olyan eszköz, amely lehetővé teszi a kiváló hangminőséget és a kényelmes használatot, függetlenül attól, hogy milyen típusú eszközzel dolgozik. Győződjön meg róla a saját szemével!Univerzális működésbenAz AV119 kábel az eszközök széles skálájával kompatibilis, az okostelefonoktól és MP3-lejátszóktól kezdve a hangszórókon, fejhallgatókon, számítógépeken, laptopokon, iPadeken át az autós hangszórókig. Ez azt jelenti, hogy függetlenül attól, hogy milyen eszközzel szeretné használni, ez a kábel megfelel az elvárásainak, és zökkenőmentes csatlakozást tesz lehetővé. Az AV119 kábel nemcsak kompatibilitást, hanem páratlan hangminőséget is biztosít. A veszteségmentes kapcsolat biztosítja, hogy a zene és a filmek hangja a legjobb minőségben jusson el a fülébe, megőrizve minden részletet és kifogástalan hangzást. Zökkenőmentes csatlakozásAz AV119 kábelt az Ön kényelmét szem előtt tartva terveztük. Innovatív kialakításának köszönhetően a kábel csatlakoztatásához nem kell levennie a tokot okostelefonjáról vagy iPadjéről. Ez időt takarít meg, és még élvezetesebbé teszi a készülékek használatát. Tartós és robusztus konstrukcióAz AV119 kábel nem csak jól néz ki, hanem masszívan is van felépítve. Tartós konstrukciója hosszú éveken át biztosítja a megbízhatóságot, így nincs szükség a kábel gyakori cseréjére. Az AV119 további előnye a ferde csatlakozóház, amely még kényelmesebbé teszi a kábel használatát. Segít elkerülni a kellemetlen kábelcsavarodásokat. GyártóUGREENModellAV119Kompatibili tásokostelefonok, MP3 lejátszók, hangszórók, fejhallgatók, számítógépek, laptopok, iPadek, autós hangszórókHosszúság1.5 m Gyártói információk Gyártó neve: EU REP: Ugreen Group GmbH Email: support@ugreen. com Ország: DE Város: Düsseldorf Cím: Prinzenallee 1, 40549 Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: EU REP: Ugreen Group GmbH Email: support@ugreen. com Ország: DE Város: Düsseldorf Cím: Prinzenallee 1, 40549
| Termék ID: | #3212322 |
| Aranyozott dugók: | Igen |
| Bruttó tömeg: | 25 g |
| Csatlakozó típusa: | AUX |
| Hossz (m): | 1.5 |
| Hosszúság: | 13,50 cm |
| Magasság: | 1,00 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 400 db. |
| Nettó tömeg: | 23 g |
| Szélesség: | 19,50 cm |
| Színes: | fekete |
| Termék neve: | UGREEN AV119 Mini jack 3.5mm AUX könyök kábel, lapos , 1,5m (fekete) |
| Vámtarifaszám: | 8544429090 |