UGREEN - AV140 Audio elosztó, AUX fejhallgató + mikrofon 3, 5 mm-es mini jack kábel, ABS, 20cm (fekete) (20898) - jatekotthon
0 / 5
0 / 5
UGREEN AV140 audio elosztóA UGREEN audio elosztó lehetővé teszi, hogy kényelmesen használhassa a fejhallgatót mikrofonnal. Segítségével csatlakoztathatja fejhallgatóját számítógépéhez, hogy kényelmesen cseveghessen barátaival, részt vehessen online megbeszéléseken vagy előadásokon, vagy akár játszhasson. A 3,5 mm-es aranyozott csatlakozók kiváló átviteli minőséget biztosítanak. A termék széles körű kompatibilitással is rendelkezik. Élvezze a szabadságotAz elosztóval egyidejűleg csatlakoztathatja készülékét a számítógép vagy laptop audio bemeneti és kimeneti portjaihoz. Így kényelmesen használhatja fejhallgatóját és mikrofonját. A termék kompatibilis a legtöbb 3,5 mm-es mini csatlakozóval ellátott eszközzel. Szinte semmi sem korlátozza a szabad felhasználást!Hangzás a legmagasabb szintenA zománcozott rézvezető felelős a fantasztikus Hi-Fi szintű hangminőségért. Ez azt jelenti, hogy szinte minden helyzetben kristálytiszta, természetes hangzást élvezhet. A jelproblémák miatt sem kell aggódnia!Robusztus kivitelezésAz aranyozott csatlakozók gyors és stabil átvitelt biztosítanak. Emellett rendkívül robusztusak is. Sérülésálló anyagból készült, tartós ház védi őket. A kábelt környezetbarát TPE burkolattal látták el. Könnyű, mégis robusztus - megvédi az elosztót a túlzott hajlítástól, karcolástól vagy akár töréstől. GyártóUGREENModellAV140SzínFekete CsatlakozókAranyozottAnyagABSBevonatTPE Hosszúság20 cm Gyártói információk Gyártó neve: EU REP: Ugreen Group GmbH Email: support@ugreen. com Ország: DE Város: Düsseldorf Cím: Prinzenallee 1, 40549 Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: EU REP: Ugreen Group GmbH Email: support@ugreen. com Ország: DE Város: Düsseldorf Cím: Prinzenallee 1, 40549
| Termék ID: | #3211882 |
| Aranyozott dugók: | Igen |
| Bruttó tömeg: | 55 g |
| Csatlakozó típusa: | AUX |
| Hossz (m): | 0.2 |
| Hosszúság: | 13,50 cm |
| Magasság: | 1,00 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 600 db. |
| Nettó tömeg: | 45 g |
| Szélesség: | 19,50 cm |
| Színes: | fekete |
| Termék neve: | UGREEN AV140 Audio elosztó, AUX fejhallgató + mikrofon 3,5 mm-es mini jack kábel, ABS, 20cm (fekete) |
| Vámtarifaszám: | 8544429090 |