UGREEN - AV141 AUX mini jack 3, 5 mm audio elosztó fejhallgatóhoz + mikrofonhoz, 20 cm (fehér) (10789) - jatekotthon
0 / 5
0 / 5
3,5 mm-es mini jack elosztó fejhallgatóhoz mikrofonnalA UGREEN elosztó lehetővé teszi, hogy egyszerre csatlakoztasson fejhallgatót vagy hangszórót és mikrofont a laptop egy mini jack aljzatába. Mindkét aljzatot intuitív módon fejhallgató és mikrofon ikonokkal jelöltük, így nem lesz gondja a tartozék csatlakoztatásával. Zenehallgatás és beszélgetésA UGREEN elosztó segítségével kényelmesen folytathat beszélgetéseket szeretteivel, az üzleti életben résztvevőkkel vagy más játékosokkal játék közben. Kiváló minőségű hangot és kristálytiszta átvitelt biztosítanak. Kiváló minőségű konstrukcióAz elosztó kiváló minőségű anyagokból készült, amelyek ellenállnak a kisebb mechanikai sérüléseknek, azaz a törésnek vagy kopásnak. A legkritikusabb pontokon speciális megerősítés védi a kábelt a töréstől. ModellAV141Dugó2x mini jack 3,5 mm-es mini jack 3,5 mm-es csatlakozóAnyagTPE + ABSHosszúság20 cmKompatibilitásA legtöbb 3,5 mm-es mini jack csatlakozóval rendelkező fejhallgató és mikrofon. SzínFehér Gyártói információk Gyártó neve: EU REP: Ugreen Group GmbH Email: support@ugreen. com Ország: DE Város: Düsseldorf Cím: Prinzenallee 1, 40549 Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: EU REP: Ugreen Group GmbH Email: support@ugreen. com Ország: DE Város: Düsseldorf Cím: Prinzenallee 1, 40549
| Termék ID: | #3209323 |
| Aranyozott dugók: | Igen |
| Bruttó tömeg: | 14 g |
| Csatlakozó típusa: | AUX |
| Hossz (m): | 0.2 |
| Hosszúság: | 13,50 cm |
| Magasság: | 1,00 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 600 db. |
| Nettó tömeg: | 4 g |
| Szélesség: | 19,50 cm |
| Színes: | fehér |
| Termék neve: | UGREEN AV141 AUX mini jack 3,5 mm audio elosztó fejhallgatóhoz + mikrofonhoz, 20 cm (fehér) |
| Vámtarifaszám: | 8544429090 |