UGREEN - AV170 kábel, 2x RCA (Cinch) jack 3.5mm, 1m (fekete) (80845) - jatekotthon
0 / 5
0 / 5
UGREEN AV170 3,5 mm-es kábel 2x RCA kábelhezA UGREEN AV170 3,5 mm-es kábel 2x RCA kábelre kompatibilis a legkülönbözőbb eszközökkel. Kiváló hangminőséget biztosít, aranyozott csatlakozóinak köszönhetően pedig tartósságával és kopásállóságával lep meg. Rendkívül alacsony sérülésérzékenysége is jellemzi - hosszú éveken át tökéletesen fogja szolgálni Önt. Széles körű kompatibilitásEzzel a praktikus kábellel mindenféle 3,5 mm-es porttal ellátott eszközt csatlakoztathat hangszórókhoz, erősítőkhöz, DVD-khez vagy TV-khez. A termék számos laptophoz, okostelefonhoz és táblagéphez kompatibilis. Nem számít, milyen készüléket használ, bármikor tökéletes hangminőséget élvezhet, amikor csak akarja. Élvezze a tökéletes hangzástAz AV170 kábel kristálytiszta, természetes hangzást biztosít. Úgy tervezték, hogy tökéletes hangminőséggel örvendeztesse meg Önt. A zománcozott rézből készült kábel megbízható jelátvitelt garantál, így részletgazdag, fantasztikus minőségű hangzást élvezhet. A UGREEN segítségével a zene új dimenzióját fedezheti fel!Kiváló minőségű kivitelezésAz AV170 csatlakozókat arannyal bevonták, és a rézötvözetből készült ház megvédi őket a sérülésektől. Ez biztosítja, hogy nem fenyegeti őket a korrózió vagy a gyors romlás veszélye. Miután csatlakoztatták őket, biztonságosan a helyükön maradnak, anélkül, hogy meglazulnának vagy kiesnének. A TPE-ből és robusztus anyagból készült burkolat megvédi a kábelt a nyúlástól és a hajlítástól, meghosszabbítva ezzel az élettartamát. GyártóUGREENModellAV170Dugóaranyo zott, 3,5 mm és 2x RCA (Cinch)Hosszúság1 mAnyagRézötvözet + TPE + anyagDugó típusaAranyozott Gyártói információk Gyártó neve: EU REP: Ugreen Group GmbH Email: support@ugreen. com Ország: DE Város: Düsseldorf Cím: Prinzenallee 1, 40549 Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: EU REP: Ugreen Group GmbH Email: support@ugreen. com Ország: DE Város: Düsseldorf Cím: Prinzenallee 1, 40549
| Termék ID: | #3215029 |
| Aranyozott dugók: | Igen |
| Bruttó tömeg: | 36 g |
| Csatlakozó típusa: | AUX |
| Hossz (m): | 1 |
| Hosszúság: | 13,50 cm |
| Magasság: | 1,00 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 300 db. |
| Nettó tömeg: | 26 g |
| Szélesség: | 19,50 cm |
| Színes: | fekete |
| Termék neve: | UGREEN AV170 kábel, 2x RCA (Cinch) jack 3.5mm, 1m (fekete) |
| Vámtarifaszám: | 8544429090 |