UGREEN - AV190 AUX 3, 5 mm jack audió hosszabbító kábel, 3 m (fekete) (50242) - jatekotthon
0 / 5
0 / 5
AUX kábel hosszabbítóKiváló minőségű AUX kábel hosszabbító kábel. Kiválóan alkalmas fejhallgatók meghosszabbítására. Segítségével kényelmesen hallgathat zenét, miközben lejátszó eszköze, például okostelefonja vagy táblagépe távol van Öntől. Kiváló minőségű kivitelezésA kábel kiváló minőségű anyagokból készült, így ellenáll a kisebb mechanikai sérüléseknek, törésnek és szakadásnak. Lehetővé teszi, hogy kényelmesen hallgathasson zenét, miközben távol van számítógépétől vagy telefonjától. ModellAV190Dugó3,5 mm-es mini jackAnyagNejlon + alumíniumHosszúság3mSzínFekete Gyártói információk Gyártó neve: EU REP: Ugreen Group GmbH Email: support@ugreen. com Ország: DE Város: Düsseldorf Cím: Prinzenallee 1, 40549 Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: EU REP: Ugreen Group GmbH Email: support@ugreen. com Ország: DE Város: Düsseldorf Cím: Prinzenallee 1, 40549
| Termék ID: | #3210136 |
| Aranyozott dugók: | Igen |
| Bruttó tömeg: | 19 g |
| Csatlakozó típusa: | AUX |
| Hossz (m): | 3 |
| Hosszúság: | 13,50 cm |
| Magasság: | 1,00 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 200 db. |
| Nettó tömeg: | 9 g |
| Szélesség: | 19,50 cm |
| Színes: | fekete |
| Termék neve: | UGREEN AV190 AUX 3,5 mm jack audió hosszabbító kábel, 3 m (fekete) |
| Vámtarifaszám: | 8544429090 |