UGREEN - CM451 USB-C és 2x RCA (Cinch) kábel, 1, 5m (fekete) (20193) - jatekotthon
0 / 5
0 / 5
UGREEN CM451 USB-C és 2x RCA (Cinch) kábel, 1,5 m (fekete)A kábel lehetővé teszi, hogy telefonját a hangszóróhoz csatlakoztassa, és Hi-Fi hangot játsszon le. Kompatibilis a PS5, PS4 és Nientendo Switch játékkonzolokkal, és minden 2RCA-val rendelkező eszközzel működik. Emellett a hangátviteli veszteséget mindössze 0,05%-ra korlátozza, és garantálja a zajcsökkentést. Sokoldalú használatA termék kompatibilis a PS5, PS4 és Nientendo Switch konzolokkal. Ezenkívül minden 2RCA-val rendelkező eszközzel működik. Egyetlen kábellel tehát több eszközt is csatlakoztathat. Válassza a sokoldalúságot a minőség feláldozása nélkül!Hi-Fi szabványA kábel lehetővé teszi a Hi-Fi szabványú hang reprodukálását, így a zenész által eredetileg tervezett hangzás hűen reprodukálható. A termék mindössze 0,05%-os zajcsökkentést és hangátviteli veszteséget garantál. MárkaUgreenModellCM451ÚtmutatóAra nyozottKábelmagÓnozott rézKöpenyalumínium ötvözetHázPVC környezetbarátHosszúság1,5 mCsomagolásUgreen kiskereskedelmi doboz Gyártói információk Gyártó neve: EU REP: Ugreen Group GmbH Email: support@ugreen. com Ország: DE Város: Düsseldorf Cím: Prinzenallee 1, 40549 Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: EU REP: Ugreen Group GmbH Email: support@ugreen. com Ország: DE Város: Düsseldorf Cím: Prinzenallee 1, 40549
| Termék ID: | #3214952 |
| Aranyozott dugók: | Igen |
| Bruttó tömeg: | 36 g |
| Csatlakozó típusa: | RCA |
| Hossz (m): | 1.5 |
| Hosszúság: | 13,50 cm |
| Következő szállítás: | 21.01.2025 |
| Magasság: | 1,00 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 250 db. |
| Nettó tömeg: | 26 g |
| Szélesség: | 19,50 cm |
| Színes: | fekete |
| Termék neve: | UGREEN CM451 USB-C és 2x RCA (Cinch) kábel, 1,5m (fekete) |
| Vámtarifaszám: | 8544429090 |