UGREEN - CM545 DAC-erősítő Type-C (apa) + 3, 5 mm jack adapter (90217) - jatekotthon
0 / 5
0 / 5
UGREEN CM545 USB Type-C (apa) + 3,5 mm-es jack DAC-erősítő audio adapterFedezze fel a zenehallgatás új dimenzióját a UGREEN CM545 audio adapterrel. Ez a DAC-kal ellátott USB Type-C 3,5 mm-es jack csatlakozóra csatlakoztatott adapter kivételes hangminőséget kínál, alkalmazkodva a különböző audioformátumokhoz. Az átvitt audioformátumtól függően intuitív színváltó megvilágítási rendszere nemcsak az azonosítást könnyíti meg, hanem esztétikai bájt is kölcsönöz. A könnyű és kompakt CM545 tökéletes megoldás a kivételes minőséget és funkcionalitást értékelő zenekedvelők számára. ES9381A Pro Sound Chip - Tisztaság és precizitásA fejlett ES9381A Pro hangchippel felszerelt CM545 adapter nagyfokú hangtisztaságot biztosít. Ez az eszköz garantálja, hogy minden egyes hang a lehető legnagyobb pontossággal reprodukálódik, lehetővé téve a zenében való teljes elmerülést. Hi-Res tanúsítás - az audiofilok szabványaA Hi-Res tanúsítás megléte azt jelzi, hogy a CM545 adapter megfelel a szigorú hangminőségi előírásoknak. Ez azt jelenti, hogy biztos lehet benne, hogy minden hallgatott zeneszám a lehető legnagyobb hűséggel szólal meg, ami különösen fontos az audiofilok és a szakemberek számára. PCM / DSD / MQA hangdekódolás - Sokoldalú lejátszásA CM545 adapter a hangdekódolási formátumok széles skáláját támogatja, beleértve a PCM, DSD és MQA formátumokat. Ez azt jelenti, hogy számos típusú hangfájllal kompatibilis, és a forrásformátumtól függetlenül kivételes hangminőséget képes biztosítani. Adaptív kimeneti terhelés 16 - 600 - Univerzális és kompatibilisA 16-tól 600-ig terjedő adaptív kimeneti terhelésnek köszönhetően a CM545 adapter az eszközök széles skálájával kompatibilis, a fejhallgatóktól a fejlett audio rendszerekig. Ez biztosítja a használat rugalmasságát, és garantálja, hogy az adapter a piacon kapható legtöbb fejhallgatóval és hangszóróval működik. Fejlett műszaki specifikációk - a legmagasabb minőség minden tekintetbenA CM545 adapter olyan lenyűgöző műszaki specifikációkkal tűnik ki, mint a 32 bites, 384 kHz-es hangmintavételi frekvencia, a teljes harmonikus torzítás plusz zaj 100 dB, valamint a 20 Hz-40 kHz-es frekvenciaválasz-tartomány. Ezek a jellemzők bizonyítják, hogy képes a hangot kivételes pontossággal és részletességgel reprodukálni. MárkaUGREENModellCM545Hangch ipES9381A ProAudio mintavételi frekvencia32 bites 384KHz (max. )Audió dekódolásPCM / DSD / MQAAudió dekódoló chipES9281A ProTanúsításHi-ResKimeneti terhelés16 - 600 adaptívTeljes harmonikus torzítás és zaj100dBFrekvenciaválasz20Hz-40KHzSúly 18g Gyártói információk Gyártó neve: EU REP: Ugreen Group GmbH Email: support@ugreen. com Ország: DE Város: Düsseldorf Cím: Prinzenallee 1, 40549 Kapcsolattartók Kapcsolattartó neve: EU REP: Ugreen Group GmbH Email: support@ugreen. com Ország: DE Város: Düsseldorf Cím: Prinzenallee 1, 40549
| Termék ID: | #3215161 |
| Aranyozott dugók: | Nem |
| Bruttó tömeg: | 122 g |
| Csatlakozó típusa: | AUX |
| Hosszúság: | 9,00 cm |
| Magasság: | 5,00 cm |
| Mennyiség dobozonként: | 72 db. |
| Nettó tömeg: | 111 g |
| Szélesség: | 16,00 cm |
| Színes: | fekete |
| Termék neve: | UGREEN CM545 DAC-erősítő Type-C (apa) + 3,5 mm jack adapter |
| Vámtarifaszám: | 8517620000 |