USE - 2x2, 5mm hangsz. vez. , prémium, ezüstözött ( KL 2, 5 SILVER ) (KL 2,5 SILVER)
0 / 5
0 / 5
A KL 2,5 SILVER Hangszóróvezeték 2 x 2,5 mm2-es. A KL szériába tartozó vezeték 0,1 mm-es elemi szállal, ezüst színben készült. Prémium vezeték hifi alkalmazásokhoz. _x000D_ Hossza 25 m/tekercs.
| Termék ID: | #3208479 |
| Cikkszám: | KL 2,5 SILVER |
| EAN kód: | 5999084953966 |
| elemi szál anyaga: | nagytisztaságú, oxigénmentes réz |
| elemi szál átmérője: | Ø 0,25 mm |
| Gyártói készlet: | Több, mint 100 db a gyártó készletén |
| Gyártói készlet vásárlása esetén a kiszállítás várható határideje a rendeléstől számított: | 3-7 munkanap |
| Használati utasítás: | https://www.somogyi.hu/data/product_documents/17374_1_03_01.pdf |
| kábel felépítése: | 2C x (2 x 51 x 0,25 mm) n |
| méter/tekercs: | 25 m / tekercs |
| szélesség x magasság: | 7,6 x 3,8 mm |
| szigetelés színe: | transzparent |
| VTSZ: | 8544499390 |