USE - KL 0, 35-20X Hangszóróvezeték, piros-fekete, 2x0, 35mm, 20m ( KL 0, 35-20X ) (KL 0,35-20X)
0 / 5
0 / 5
elemi szál anyaga: rézbevonatú alumínium elemi szál átmérője: Ø 0,10 mm kábel felépítése: 2C x (45 x 0,10 mm) szigetelés színe: piros - fekete szélesség x magasság: 4 x 2 mm méter/tekercs: 20 m bliszterben: igen
| Termék ID: | #3214348 |
| Cikkszám: | KL 0,35-20X |
| EAN kód: | 5998312732670 |
| bliszterben: | igen |
| elemi szál anyaga: | rézbevonatú alumínium |
| elemi szál átmérője: | Ø 0,10 mm |
| Gyártói készlet vásárlása esetén a kiszállítás várható határideje a rendeléstől számított: | 3-7 munkanap |
| Használati utasítás: | https://www.somogyi.hu/data/product_documents/02943_1_03_01.pdf |
| kábel felépítése: | 2C x (45 x 0,10 mm) |
| méter/tekercs: | 20 m |
| szélesség x magasság: | 4 x 2 mm |
| szigetelés színe: | piros - fekete |
| VTSZ: | 8544499390 |