USE - KL 1T Hangszóróvezeték, transzparent, 2x1mm, 100m/tekercs ( KL 1T ) (KL 1T)
0 / 5
0 / 5
Megbízható kialakítással rendelkező hangtechnikai kellékeket szeretne vásárolni! Ez esetben nálunk jó helyen jár!_x000D_ A KL szériába tartozó vezetékek 0,10 mm-es elemi szállal, valamint oxigénmentes tiszta rézzel lettek ellátva. A KL 1T transzparent hangszóróvezeték 2 x 1,0 mm2-es tulajdonsággal rendelkezik. Hossza: 100 m/tekercs. Válassza a minőségi termékeket és rendeljen webáruházunkból.
| Termék ID: | #3210836 |
| Cikkszám: | KL 1T |
| EAN kód: | 5998312728345 |
| elemi szál anyaga: | oxigénmentes réz |
| elemi szál átmérője: | Ø 0,10 mm |
| Gyártói készlet: | Több, mint 100 db a gyártó készletén |
| Gyártói készlet vásárlása esetén a kiszállítás várható határideje a rendeléstől számított: | 3-7 munkanap |
| Használati utasítás: | https://www.somogyi.hu/data/product_documents/02522_1_03_04.pdf |
| kábel felépítése: | 2C x (127 x 0,10 mm) |
| méter/tekercs: | 100 m / tekercs |
| Műszaki adatok: | https://www.somogyi.hu/data/product_documents/02522_03_01.pdf |
| szélesség x magasság: | 6 x 3 mm |
| szigetelés színe: | transzparent |
| VTSZ: | 8544499390 |