USE - KLS 4T Hangszóróvezeték, transzparent, 2x4 mm, 50 m/tekercs ( KLS 4T ) (KLS 4T)
0 / 5
0 / 5
Megbízható kialakítással rendelkező hangtechnikai kellékeket szeretne vásárolni! Ez esetben nálunk jó helyen jár!_x000D_ A KLS szériába tartozó vezetékek 0,15 mm-es elemi szállal, valamint rézbevonatú alumíniummal lettek ellátva. A KLS 4T transzparent hangszóróvezeték 2 x 4,0 mm2-es tulajdonsággal rendelkezik. Hossza: 50 m/tekercs. Válassza a minőségi termékeket és rendeljen webáruházunkból.
| Termék ID: | #3209093 |
| Cikkszám: | KLS 4T |
| EAN kód: | 5998312756171 |
| elemi szál anyaga: | rézbevonatú alumínium |
| elemi szál átmérője: | Ø 0,15 mm |
| Gyártói készlet: | Több, mint 100 db a gyártó készletén |
| Gyártói készlet vásárlása esetén a kiszállítás várható határideje a rendeléstől számított: | 3-7 munkanap |
| Használati utasítás: | https://www.somogyi.hu/data/product_documents/06578_1_03_04.pdf |
| kábel felépítése: | 2C x (7 x 33 x 0,15 mm) |
| méter/tekercs: | 50 m / tekercs |
| Műszaki adatok: | https://www.somogyi.hu/data/product_documents/06578_03_01.pdf |
| szélesség x magasság: | 8,8 x 4,4 mm |
| szigetelés színe: | transzparent |
| VTSZ: | 8544499390 |